שי רלר

שמי שי רלר בן 33 ממושב נורדיה. לפני כעשר שנים עברתי תאונת דרכים במהלך טיול בנפאל וכתוצאה מכך נפצעתי קשה ונותרתי משותק כמעט לחלוטין מהצוואר ומטה ומרותק לכיסא גלגלים. לאחר הפציעה החלטתי, כי לא אתן לפציעה להשפיע על תכוניותיי טרם הפציעה וכי אשתדל לנהל אורח חיים רגיל ככל הניתן. בעקבות החלטות אלו נגשתי ללמוד את לימודי התואר הראשון והשני בכלכלה ומנהל עסקים וכיום אני עובד כאנליסט בחברת תקשורת.

בנוסף לכך, היה לי חשוב לשלב בשגרת החיים החדשה אימון כושר אשר יעזור לי לשמור על בריאותי ולקדם כמה שאפשר את תנועותיי ועצמאותי. את ויקטור הכרתי במסגרת החלטות אלו לפני חמש שנים. במהלך חמש השנים האחרונות זכיתי להכיר בראש ובראשונה אדם מדהים בעל ערכים, רגישות ואמונה רבה במטופל. כמי שעשה טיפולים ואימונים אצל מספר לא מועט של מטפלים ואמנים, אני יכול להעיד כי ייחודו העיקרי של ויקטור הוא בגישה כלפי המטופל.

האמונה ביכולתו של המטופל והדרבון לפעולה הם עיקרה של אותה הגישה אשר באה לידיי ביטוי באימון עם ויקטור. חוץ מזה, זכיתי לטיפול מקצועי, איכותי ומסור. בקיצור, עזבו אתכם... צרו קשר עם ויקטור ותיווכחו בעצמכם. אני בכל מצב ממליץ מכל הלב.
בריאות טובה לכולם.
שי
השאירו פרטים לפגישת ייעוץ

Please publish modules in offcanvas position.